Regulamin sklepu atm4x4.pl

 

 

Klientem naszego sklepu może zostać każda osoba pełnoletnia, która poprawnie wypełni formularz zamówienia, lub złoży telefonicznie zamówienie na sprzedawane przez nas produkty oraz zapozna i zaakceptuje poniższy regulamin.

 

 

 

 

§1. Postanowienia ogólne

 

 1. Sklep internetowy, działający pod adresem www.atm4x4.pl prowadzony jest przez firmę P.U.H.HOL-TAX z siedzibą w Brzeszczach  przy ul.Daszyńskiego 2, NIP: 652-108-17-31 i zwany będzie w dalszej części niniejszego regulaminu Sklepem.
 2. Klientem jest każda osoba, która zarejestrowała się w serwisie www.atm4x4.pl lub złożyła zamówienie bez rejestracji.
 3. Nazwy producentów i marki fabryczne należą do ich właścicieli i prezentowane są na stronach Sklepu wyłącznie w celach informacyjnych.
 4. Wszystkie ceny podane w Sklepie są cenami brutto.
 5. Umowa pomiędzy Klientem a Sklepem może zostać zawarta tylko w języku polskim lub angielskim.

 

 

§2. Składanie zamówienia

 

 1. Sklep prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet.
 2. Zamówienia są przyjmowane na stronie www.atm4x4.pl. 
 3.  
 4. Po złożeniu zamówienia Klient dostaje e-mailem informację o jego przyjęciu. Realizacja zamówienia rozpoczyna się w przypadku zamówień płatnych przelewem - po zaksięgowaniu na rachunku wpłaty, lub zaliczki dotyczącej zamówienia.
 5. Podstawowym warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza adresowego zamówienia i automatyczne przesłanie go do nas.
 6. Zastrzegamy sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości, tzn. w których brakuje numeru telefonu lub adresu e-mail. Są one niezbędne do potwierdzenia zamówienia.
 7. Do każdego zamówienia wystawiany jest dokument zakupu w postaci faktury Vat jak również formularz pisemnej gwarancji wystawianej w dniu zakupu towaru.
 8. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty Sklepu, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach Sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.
 9. Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki.( nie dotyczy akcji promocyjnych związanych z darmową wysyłką oferowanych towarów)

 

 

§3. Realizacja zamówienia

 

 1. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez Klienta i określony w zamówieniu sposób.
 2. Czas realizacji wysyłki zakupionych towarów za pośrednictwem automatycznego sklepu wynosi do 7 dni roboczych od momentu otrzymania przez Sklep od Klienta potwierdzenia złożonego zamówienia i wyboru przez niego formy wysyłki.
  W przypadku zamawianych towarów za pomocą formularza czas realizacji zamówienia ustalany jest indywidualnie.
 3. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:
  - płatność przy odbiorze: należność pobiera  kurier,
  - przelew bankowy na konto P.U.H.HOL-TAX przed wysłaniem zamówienia.
 4. Przesyłki zagraniczne muszą być opłacone w całości przed ich nadaniem.

 

 

§4. Gwarancja, reklamacje, zwroty

 

 1. Wszystkie towary dostępne w Sklepie objęte są pełną ochroną gwarancyjną, która w zalerzności od marki produktu wynosi od 12 do 60 mies. Jak również nasza firma zapewnia pełny dostęp do części zamiennych i napraw pogwarancyjnych .
 2. Jeżeli po otrzymaniu towaru Klient znajdzie w nim wady, powinien odesłać go przesyłką zwrotną  na własny koszt, na adres Sklepu.
  Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej do 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. Towar wadliwy zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, a jeśli naprawa nie będzie możliwa, Sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w Sklepie towary do wyboru.

 

 

Ważne!

 

 • Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem
 • Do odsyłanego towaru należy dołączyć oryginalny paragon lub fakturę, oraz opis wady zakupionego towaru.

 

 

§5. Ochrona danych osobowych Klientów

 

 1. Składając zamówienie, Klient świadomie zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia. Dane te nie są przetwarzane ani wykorzystywane w żadnym innym celu.
 2. Dane osobowe umieszczone w bazie danych Sklepu www.atm4x4.pl
 3. są przetwarzane wyłącznie dla jego potrzeb, nie są i nie będą też udostępniane innym podmiotom. Dane te są gromadzone z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem do nich przez osoby do tego nieupoważnione, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883). Klient ma prawo wglądu do swoich danych, do ich korekty oraz żądania zaprzestania ich wykorzystywania.
Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Podatek 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Podano ceny brutto (z VAT)

Realizuj zamówienie

http://www.travel4x4.pl/